Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 60 cm

Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v svetlej melanžovo hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický... viac informácií »
Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara
Značka: Hufnagel
250 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v svetlej melanžovo hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický...

Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v svetlej melanžovo hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku! Unikátny a obľúbený tovar Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 60 cm ide zohnať ešte tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii stropné svietidlá. Teraz môžete získať unikátne výrobky z tejto populárnej rubriky za výpredajovú cenu. Ale to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od dodávateľa Hufnagel. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúci výrobca Hufnagel dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný tovar.

Tento obľúbený produkt Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 60 cm originál od značky Hufnagel ľahko zaobstaráte tu a teraz za rozumné peniaze. Iba teraz za 250 EUR.