Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 40 cm

Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v svetlej melanžovo hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický... viac informácií »
Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara
Značka: Hufnagel
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v svetlej melanžovo hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický...

Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v svetlej melanžovo hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!
Veľa žiadaný tovar Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara, obstaráte aktuálne tu na našom webe v obľúbenej kategórii stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie za extra cenu! Máme toho viac, preskúmajte u nás ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Hufnagel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Slávny dodávateľ Hufnagel dlhodobo poskytuje vynikajúce produkty.

Lacný tovar Melanžovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 40 cm od obľúbenej značky so zárukou kvality Hufnagel máte možnosť zaobstarať tady teraz za skvelú cenu! Akčné ceny už od 200 EUR.