Megaman Pinolite botanická LED lampa, 28 cm, 4 W

Pinolite LED rastlinné svetlo je možné kombinovať až do dĺžky 9 metrov Inštalácia rastlinnej lampy Pinolite LED, či už ako spodná skrinka alebo... viac informácií »
Megaman Pinolite botanická LED lampa
Značka: Megaman
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Pinolite LED rastlinné svetlo je možné kombinovať až do dĺžky 9 metrov Inštalácia rastlinnej lampy Pinolite LED, či už ako spodná skrinka alebo...

Pinolite LED rastlinné svetlo je možné kombinovať až do dĺžky 9 metrov Inštalácia rastlinnej lampy Pinolite LED, či už ako spodná skrinka alebo nástenné svietidlo, je vďaka dizajnu pripravenému na pripojenie detská hračka. Súčasťou dodávky sú montážne konzoly a pripojovací kábel. Vďaka integrovaným konektorom je možné navzájom prepojiť prídavné svetlá do celkovej dĺžky 9 metrov. Rastlinná lampa je vybavená špeciálnym svetelným spektrom, ktoré má vysoký podiel červenej a modrej. To optimálne podporuje fotosyntézu rastlín a stimuluje rast. Výsledné fialové svetlo navyše zvyšuje prirodzenú farbu rastlín. Ideálne do kvetinárstiev, zimných záhrad, pestovateľských staníc alebo jednoducho na okno doma, ktoré je bohaté na kvety. Pinolit pomáha úspešne v časoch, keď je nedostatok prirodzeného denného svetla. Ovláda sa pohodlne pomocou integrovaného vypínača na svetle. – Nie je vhodné na všeobecné osvetlenie miestnosti
Veľa obľúbený produkt Megaman Pinolite botanická LED lampa, 28 cm, 4 W máte možnosť zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike svetlo pre rastliny. Máme pre vás ďalšie produkty z tejto rubriky za akčnú cenu. Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie vybrané produkty značky Megaman. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt Megaman Pinolite botanická LED lampa, 28 cm, 4 W od top výrobcu Megaman pohodlne zaobstaráte teraz extra výhodne! Akčná cena už od 25 EUR.