Megaman Mezo botanická LED lampa, IP66, 57 cm

Rastlinné svietidlo Mezo LED - ideálne svietidlo odolné proti vlhkosti pre pestovanie rastlín, rýchlo a ľahko sa inštaluje Rastlinné svetlo Mezo LED je... viac informácií »
Megaman Mezo botanická LED lampa
Značka: Megaman
60 EUR
Overiť dostupnosť »
Rastlinné svietidlo Mezo LED - ideálne svietidlo odolné proti vlhkosti pre pestovanie rastlín, rýchlo a ľahko sa inštaluje Rastlinné svetlo Mezo LED je...

Rastlinné svietidlo Mezo LED – ideálne svietidlo odolné proti vlhkosti pre pestovanie rastlín, rýchlo a ľahko sa inštaluje Rastlinné svetlo Mezo LED je ideálnym doplnkom do kvetinárstiev, škôlok a skleníkov. Je vybavené špeciálnym svetelným spektrom s vysokým podielom modrej a červenej. Výsledné fialové svetlo podporuje rastliny vo fotosyntéze a raste. Vďaka svetlu navyše rastliny vyzerajú veľmi prirodzene. Rovnomerné svetlo s malým odleskom je distribuované cez opálový difúzor. Vďaka tenkému, lineárnemu dizajnu a rýchlej inštalácii bez použitia nástrojov je pripevnenie mimoriadne ľahké a možné takmer kdekoľvek. Vďaka vysokej ochrane IP66 je Mezo ideálny do exteriéru a vlhkých miestností alebo do skleníkov. – Nie je vhodné na všeobecné osvetlenie miestnosti – Inštalácia pomocou káblových príchytiek a cez pevné vedenie Veľa podarený tovar Megaman Mezo botanická LED lampa, IP66, možno nakúpiť jednoducho u nás v populárnej rubrike svetlo pre rastliny. Zaobstarajte si zľavnené výrobky z tejto známej rubriky za mimoriadne nízku cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. U nás totiž nájdete viac kúskov od výrobcu Megaman. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Megaman Mezo botanická LED lampa, IP66, 57 cm od výrobcu so skvelou povesťou Megaman je možné nakúpiť v súčasnosti za výborné peniaze. Teraz za akčnú cenu 60 EUR.