Megaman ingenium ZB Gateway ZigBee 3.0

ingenium® ZB brána ZigBee® 3.0 - srdce inteligentné radiče Brána ingenium® ZB vytvára spojenie medzi komponentmi ingenium® ZB a sieťou alebo... viac informácií »
Megaman ingenium ZB Gateway ZigBee 3.0
Značka: Megaman
50 EUR
Overiť dostupnosť »
ingenium® ZB brána ZigBee® 3.0 - srdce inteligentné radiče Brána ingenium® ZB vytvára spojenie medzi komponentmi ingenium® ZB a sieťou alebo...

ingenium® ZB brána ZigBee® 3.0 – srdce inteligentné radiče Brána ingenium® ZB vytvára spojenie medzi komponentmi ingenium® ZB a sieťou alebo smerovačom WLAN, a preto je najdôležitejším prvkom pre implementáciu inteligentného riadenia osvetlenia vo vašich štyroch stenách. Je to centrálny komunikačný most a pripája a riadi všetky kompatibilné zariadenia. Brána umožňuje ovládanie prostredníctvom aplikácie iZB cez smartphone alebo tablet. Brána môže pripojiť až 150 kompatibilných inteligentných zariadení a vytvoriť škálovateľné a veľké pokrytie v sieťovej sieti. Pri lokálnom použití je možné ovládať zariadenia bez aktívneho pripojenia k sieti WLAN, ale ak k nim chcete mať prístup z iného miesta, je potrebné nastavenie a pripojenie na internet. Špeciálne vlastnosti / kompatibilita: – Kompatibilné so všetkými štandardnými produktmi od spoločnosti ingenium® ZB a produktmi s bezdrôtovým štandardom ZigBee 3.0 – Kompatibilné s hlasovými asistentmi, ako sú Amazon Alexa alebo Google Home – Rádiový protokol ZigBee 3.0 – dokáže spravovať až 150 zariadení súčasne – Je možný bezpečný vzdialený prístup – K dispozícii je maximálne 10 nastavení pravidiel a maximálne 16 nastavení skupín a scén – Napätie 100 – 240 V str. / 50 Hz – Prevádzkové napätie 5V DC / 1,0A – vrátane 1,20 m kábla LAN, 1,20 m kábla USB a externého napájacieho zdroja USB Tento zľavnený tovar Megaman ingenium ZB Gateway je k dostaniu ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike prepojovacie zariadenia a mostíky. Teraz si môžete vybrať akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu.

Tento neodolateľný produkt Megaman ingenium ZB Gateway ZigBee 3.0 od výrobcu so skvelou povesťou Megaman dostanete tady skutočne výhodne. Lacno za cenu 50 EUR.