Megaman ingenium ZB diaľkové ovládanie, vypínač

diaľkové ovládanie ingenium® ZB - možno použiť aj ako nástenný vypínač Diaľkové ovládanie iZB je dobrou alternatívou k ovládaniu pomocou... viac informácií »
Megaman ingenium ZB diaľkové ovládanie
Značka: Megaman
20 EUR
Overiť dostupnosť »
diaľkové ovládanie ingenium® ZB - možno použiť aj ako nástenný vypínač Diaľkové ovládanie iZB je dobrou alternatívou k ovládaniu pomocou...

diaľkové ovládanie ingenium® ZB – možno použiť aj ako nástenný vypínač Diaľkové ovládanie iZB je dobrou alternatívou k ovládaniu pomocou aplikácie iZB. Je navrhnuté tak, aby bolo užívateľsky prívetivé, prehľadné, kompaktné a flexibilné. Môžete ho pohodlne nainštalovať na stenu pomocou nástenného držiaka, kde je držaný integrovaným magnetom na zadnej strane. Túto montážnu dosku je možné namontovať takmer kdekoľvek. Diaľkové ovládanie ponúka výber medzi priamym ovládaním ovládaných zariadení a svetiel (nie je potrebná brána, nie je potrebné WLAN) alebo pripojením cez bránu so smerovačom WLAN, čo znamená, že diaľkové ovládanie je možné riešiť pomocou aplikácie. Máte možnosť vyvolať tri rôzne svetelné scény, ktoré ste si vopred naprogramovali. Diaľkové ovládanie je možné navyše použiť na rýchle zapínanie a vypínanie a stmievanie. To znamená, že ľudia, ktorí nemajú po ruke smartphone, môžu tiež ovplyvňovať zariadenia. Špeciálne vlastnosti / kompatibilita: – Je možné naprogramovať 3 svetelné scény – Diaľkovo ovládané, bezdrôtové zapínanie a vypínanie a stmievanie – ovládateľné vhodnou bezplatnou aplikáciou iZB (Android od verzie 4, iOS od verzie 8) – kompatibilný s mnohými inými ZigBee® 3.0 ovládanie osvetlenia (napr. Philips Hue, Osram Lightify) Unikátny a žiadaný kus je k dispozícii priamo tu u nás zaradený v rubrike smarthome vypínače! Teraz kúpite výnimočné produkty zo spomínanej sekcie za super peniaze. Náš sortiment je ale široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné produkty značky Megaman. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Megaman ingenium ZB diaľkové ovládanie, vypínač od výrobcu so skvelou povesťou Megaman môžete získať aktuálne na webe za výhodnú cenu. Akčná cena 20 EUR.