Medené mozaikové stropné LED svietidlo Stardust

Zaujímavé stropné LED svetlo Stardust s medeným rámom tienidlo na lampu efektného nástenného svietidla LED Stardust pozostáva z nespočetného... viac informácií »
Medené mozaikové stropné LED svietidlo Stardust
Značka: Marchetti
470 EUR
Overiť dostupnosť »
Zaujímavé stropné LED svetlo Stardust s medeným rámom tienidlo na lampu efektného nástenného svietidla LED Stardust pozostáva z nespočetného...

Zaujímavé stropné LED svetlo Stardust s medeným rámom tienidlo na lampu efektného nástenného svietidla LED Stardust pozostáva z nespočetného množstva sklenených kameňov orámovaných kovom medenej farby, ktoré boli v rôznych tvaroch – od okrúhlych po hranaté a osemuholníkové – spojené do jednej pôsobivej mozaiky a vyústenia do zdobenej štruktúry. LED diódy nainštalované za ním rozžiaria sklenené kamene a krásna hra svetla je aj na stene za lampou. Vysoko kvalitné stropné svietidlo Stardust vyrobené v Taliansku je dekoratívnym pútačom pozornosti na stenu, či už je namontované ako samostatné svetlo, alebo zostavené do pôsobivej štruktúry. Možné je aj upevnenie ako nástenné svietidlo. Veľa žiadaný produkt Medené mozaikové stropné LED svietidlo Stardust dá sa zaobstarať už dnes na stránkach v populárnej kateogrii stropné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto známej rubriky za internetové ceny. Obľúbený výrobca Marchetti má vysoko kvalitný tovar A tu je dôkaz!

Tento žiadaný produkt Medené mozaikové stropné LED svietidlo Stardust od renomovaného dodávateľa Marchetti jednoducho môžete získať v súčasnosti za extra cenu! Ponuka od 470 EUR.