Martinelli Luce Pipistrello LED, stmiev. zlatá 24K

Stmievateľná stolová lampa LED Pipistrello, výškovo nastaviteľná Pipistrello je klasické svietidlo, ktoré získalo nielen niekoľko ocenení, ale je... viac informácií »
Martinelli Luce Pipistrello LED
29 450 EUR32 720 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Stmievateľná stolová lampa LED Pipistrello, výškovo nastaviteľná Pipistrello je klasické svietidlo, ktoré získalo nielen niekoľko ocenení, ale je...

Stmievateľná stolová lampa LED Pipistrello, výškovo nastaviteľná Pipistrello je klasické svietidlo, ktoré získalo nielen niekoľko ocenení, ale je vystavené aj v mnohých múzeách po celom svete. Jej štíhly, ale výrazný dizajn pôsobí dojmom a dodáva stolnej lampe LED jedinečný vzhľad s rozpoznateľnou hodnotou. Základňa je vybavená teleskopickým zariadením zo stredu, ktoré je vyrobené zo satinovanej nehrdzavejúcej ocele a okamžite sa zaostrí. Umožňuje nastaviť výšku lampy od 66 do 86 cm. Polkruhové tienidlo z plastu je umiestnené na tomto výraznom podstavci a svojím opálovým povrchom vytvára rozptýlené svetlo, ktoré vyžaruje do celej miestnosti. Tienidlo rozdelené na štyri prvky tiež vyzerá veľmi elegantne a jedinečne. Jas svetla možno regulovať pomocou integrovaného stmievača na kábli, čo znamená, že Pipistrello možno prispôsobiť situácii a okrem príjemného celkového osvetlenia môže vytvoriť aj útulnú náladu na relaxáciu. Pôvod tejto série siaha do roku 1965. Pipistrello vytvorila talianska dizajnérka a architektka Gaetana „Gae“ Aulenti (1927-2012) pre výrobcu Martinelli Luce, ktorý stolnú lampu vyrába dodnes.
Tento výnimočný tovar Martinelli Luce Pipistrello LED, stmiev. zlatá 24K možno zakúpiť bezprostredne tu u nás umiestnený v rubrike stolové lampy! Teraz získate akčné produkty vo spomínanej sekcii za super ceny.

V zľave tento kus Martinelli Luce Pipistrello LED, stmiev. zlatá 24K od výrobcu so skvelou povesťou Martinelli Luce máte možnosť nakúpiť zrovna vo výpredajové akciu. Práve teraz len za 29 450 EUR.