Martinelli Luce Colibrì stojaca LED lampa rúrková

Výnimočný a žiadaný tovar možno zakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy! Teraz získate unikátne produkty v... viac informácií »
Martinelli Luce Colibrì stojaca LED lampa rúrková
840 EUR930 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Výnimočný a žiadaný tovar možno zakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy! Teraz získate unikátne produkty v...

Výnimočný a žiadaný tovar možno zakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy! Teraz získate unikátne produkty v spomínanej kategórii za výborné peniaze.
Trubicová stojacia lampa LED Colibrì pre priame a nepriame svetlo Štíhla stojacia lampa Colibrì LED v tvare trubice je veľmi moderná a jednoduchá. Tyč je namontovaná vo vertikálnej forme a je vyrobená z čierneho eloxovaného hliníka. Na jednej strane je po celej výške tyče zabudovaný pás LED, ktorý sa nachádza za bielym polykarbonátovým difúzorom a vyžaruje teplé biele svetlo bez oslnenia. V závislosti od orientácie stojacej lampy vydáva priame alebo nepriame svetlo. Vďaka svojmu nenápadnému a elegantnému vzhľadu sa nenápadne začlení do mnohých štýlov bývania a obohatí ich príjemným svetlom. Sériu Colibrì navrhla Emiliana Martinelli v roku 2009. Jej otec založil spoločnosť Martinelli Luce, ktorá je zodpovedná za výrobu svietidiel. Je to kreatívna osoba, ktorá má vysoké remeselné zručnosti a uplatňuje ich v oblasti grafiky, maľby a tiež svetelnej inštalácie. – S vypínačom na kábli (vybavený zásuvným napájacím zdrojom).

Kvalitný a obľúbený kus Martinelli Luce Colibrì stojaca LED lampa rúrková od značky s dlhou históriou Martinelli Luce môžete získať na našich stránkach teraz práve naozaj lacno! V akcii od 840 EUR.