Stropné svietidlo Mara vo farbe šampanské, 50 cm

Stropné svietidlo Chintz Mara s teplým tienidlo na lampu v šampanskom prevedení, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický... viac informácií »
Stropné svietidlo Mara vo farbe šampanské
Značka: Hufnagel
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Chintz Mara s teplým tienidlo na lampu v šampanskom prevedení, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický...

Stropné svietidlo Chintz Mara s teplým tienidlo na lampu v šampanskom prevedení, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka svetlému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo a povrch vo farbe šampanského dodáva miestnosti teplé svetlo a útulnosť. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!

Tento dizajnový tovar Stropné svietidlo Mara vo farbe šampanské, 50 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu Hufnagel získate aktuálne za výpredajovú cenu! Teraz nakúpite za 220 EUR.