Makita ML106 LED na baterku, lampáš 12V sklápacia

Nastaviteľná orientácia hlavy - Ručná LED lampa na batérie ML105 Ako všestranná ručná lampa na batérie poskytuje ML105 dokonalé osvetlenie aj na... viac informácií »
Makita ML106 LED na baterku
Nastaviteľná orientácia hlavy - Ručná LED lampa na batérie ML105 Ako všestranná ručná lampa na batérie poskytuje ML105 dokonalé osvetlenie aj na...

Nastaviteľná orientácia hlavy – Ručná LED lampa na batérie ML105 Ako všestranná ručná lampa na batérie poskytuje ML105 dokonalé osvetlenie aj na ťažko prístupných pracoviskách v dielni a pre domácich majstrov. Ergonomická rukoväť s plášťom zaručuje bezpečné uchopenie pri práci a pohodlný pocit. Hliníkovú hlavu svietidla možno zaaretovať v dvanástich rôznych polohách, aby bolo možné nastaviť jej orientáciu podľa potreby. – Ochrana proti hlbokému vybitiu – jednotka sa automaticky vypne, keď je batéria takmer vybitá – Dodávka bez batérie a nabíjacieho kábla (vhodné modely sú k dispozícii prostredníctvom príslušenstva) Zľavový produkt Makita ML106 LED na baterku, lampáš dostanete tiež na našich stránkach v rubrike stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené výrobky v spomínanej sekcii v zľave!

Tento neodolateľný výrobok Makita ML106 LED na baterku, lampáš 12V sklápacia od značky Makita nájdete v súčasnosti za primerané peniaze. Aktuálne v akcii za 65 EUR.