Makita ML103 LED na baterku, vrecková baterka 12V

Tento skvelý výrobok Makita ML103 LED na baterku, vrecková baterka 12V môžete kúpiť taktiež tu u nás v populárnej sekcii stavebné svetlá a... viac informácií »
Makita ML103 LED na baterku
Značka: Makita
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento skvelý výrobok Makita ML103 LED na baterku, vrecková baterka 12V môžete kúpiť taktiež tu u nás v populárnej sekcii stavebné svetlá a...

Tento skvelý výrobok Makita ML103 LED na baterku, vrecková baterka 12V môžete kúpiť taktiež tu u nás v populárnej sekcii stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto obľúbenej sekcie vo výhodnej akcii! Náš sortiment je široký, máme v ponuke však tiež viac tovaru značky Makita. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Kompaktná a ergonomická dobíjacia LED baterka ML103 Vďaka svojej mimoriadne nízkej hmotnosti sa s touto baterkovou LED baterkou veľmi ľahko manipuluje. Jeho ergonomický dizajn umožňuje uchopenie zo všetkých strán a integrované LED diódy poskytujú jasné osvetlenie na veľkej ploche. Vďaka ochrane proti hlbokému vybitiu sa zariadenie automaticky vypne, keď je batéria takmer vybitá, aby sa nepoškodila. Nabíjateľná LED baterka ML103 je preto ideálnym mobilným zdrojom svetla do každej dielne a kutilskej dielne. – Dodávka bez batérie a nabíjačky (obe sú k dispozícii v príslušenstve)

Unikátny výrobok Makita ML103 LED na baterku, vrecková baterka 12V od dodávateľa tovaru Makita je možné ľahko získať teraz extra výhodne. Momentálne k dispozícii za 40 EUR.