Makita ML002G LED lampa baterky lampáš XGT 40V USB

LED batériové svetlo ML002G - Dielenské svetlo s USB zásuvkou na nabíjanie Či už v dielni, na stavenisku alebo v inom pracovnom prostredí, praktická... viac informácií »
Makita ML002G LED lampa baterky lampáš XGT 40V USB
Značka: Makita
130 EUR
Overiť dostupnosť »
LED batériové svetlo ML002G - Dielenské svetlo s USB zásuvkou na nabíjanie Či už v dielni, na stavenisku alebo v inom pracovnom prostredí, praktická...

LED batériové svetlo ML002G – Dielenské svetlo s USB zásuvkou na nabíjanie Či už v dielni, na stavenisku alebo v inom pracovnom prostredí, praktická batériová LED lampa ML002G poskytuje jasné a všestranné svetlo. Môže sa používať na 360° osvetlenie v dvoch úrovniach jasu alebo ako čelová baterka. Je vybavená vhodnou dobíjacou batériou XGT a spoľahlivo svieti niekoľko hodín. Má tiež nabíjaciu zásuvku USB, ktorú môžete použiť napríklad na nabíjanie vlastného smartfónu. – Dodáva sa bez batérie a nabíjačky, vhodné modely sú k dispozícii v sekcii príslušenstva. – Optimálna ochrana proti prachu a striekajúcej vode vďaka technológii XPT (Extreme Protection Technology) – praktický dizajn s plášťovou rukoväťou – s ochranou proti hlbokému vybitiu – automaticky sa vypne, keď je batéria takmer vybitá Vynikajúci produkt Makita ML002G LED lampa baterky lampáš je k dostaniu bezstarostne na stránkach v obľúbenej sekcii stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac kúskov od značky Makita. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt Makita ML002G LED lampa baterky lampáš XGT 40V USB od dodávateľa so skvelou povesťou Makita k dostaniu práve za neuveriteľne výhodnú cenu! Výhodne teraz u nás za 130 EUR.