Makita ML001G LED lampa na baterky lampáš XGT 40V

Nastaviteľná LED batériová lampa ML001G v ergonomickom dizajne Akumulátorová LED lampa ML001G od spoločnosti Makita ponúka mobilné svetlo ako... viac informácií »
Makita ML001G LED lampa na baterky lampáš XGT 40V
Značka: Makita
60 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľná LED batériová lampa ML001G v ergonomickom dizajne Akumulátorová LED lampa ML001G od spoločnosti Makita ponúka mobilné svetlo ako...

Nastaviteľná LED batériová lampa ML001G v ergonomickom dizajne Akumulátorová LED lampa ML001G od spoločnosti Makita ponúka mobilné svetlo ako praktický pomocník pri akejkoľvek remeselnej práci. Hlavu možno vertikálne otáčať v dvanástich polohách až do uhla 170°. Či už na stavenisku alebo pri práci doma, ručná lampa ML001G je ideálnym doplnkom každého náradia. – Dodávka bez batérie a nabíjačky, vhodné modely sú k dispozícii prostredníctvom príslušenstva – S ochranou proti hlbokému vybitiu – automaticky sa vypne, keď je batéria takmer vybitá Často hľadaný kus ide získať ešte u nás v známej rubrike stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty zo spomínanej sekcie v zľave. Obľúbená značka zákazníkov Makita poskytuje pre svojich zákazníkov prémiový tovar Presvedčte sa.

Tento veľmi obľúbený tovar Makita ML001G LED lampa na baterky lampáš XGT 40V od značky s tradíciou a dobrou povesťou Makita získate u nás právě za úžasnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 60 EUR.