Makita DML812 LED reflektor na baterky 18V 4režimy

Výkonný LED batériový reflektor DML812 - ručná lampa so štyrmi svetelnými režimami Nabíjateľná ručná LED lampa je ideálna na širokú škálu... viac informácií »
Makita DML812 LED reflektor na baterky 18V 4režimy
Značka: Makita
180 EUR
Overiť dostupnosť »
Výkonný LED batériový reflektor DML812 - ručná lampa so štyrmi svetelnými režimami Nabíjateľná ručná LED lampa je ideálna na širokú škálu...

Výkonný LED batériový reflektor DML812 – ručná lampa so štyrmi svetelnými režimami Nabíjateľná ručná LED lampa je ideálna na širokú škálu prác a poskytuje výkonné svetlo pri rôznych nastaveniach. Dá sa prepnúť na hlavné svetlo (600 lúmenov), svetelný reflektor s dosahom až 640 m (1 000 lúmenov), hlavné a svetelný reflektor (1 250 lúmenov) a blikacie svetlo (1 200 lúmenov). Vďaka technológii XPT je ručný reflektor vybavený optimálnou ochranou proti prachu a striekajúcej vode aj v tých najnáročnejších podmienkach. – Dodávka bez batérie a nabíjačky, vhodné modely sú k dispozícii prostredníctvom príslušenstva – S ochranou proti hlbokému vybitiu – automaticky sa vypne, keď je batéria takmer vybitá
Tento zľavnený produkt máte možnosť kúpiť ešte tu u nás v populárnej rubrike stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Teraz môžete kúpiť úplne nové kusy z tejto rubriky vo výpredajovej akcii. Náš sortiment je široký, máme v ponuke však tiež viac kúskov od výrobcu Makita. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Makita vám môže ponúknuť vynikajúce výrobky A to je ešte len začiatok!

Žiadaný tovar Makita DML812 LED reflektor na baterky 18V 4režimy od top značky Makita je možné ľahko získať v našej online ponuke navždy výhodne! Teraz nakúpite za 180 EUR.