Makita DML810 pracovné LED svetlo baterky 18V/230V

LED stavebný reflektor DML810 s tromi úrovňami jasu, variabilným napájaním a nastaviteľným rozsahom osvetlenia Praktický a samonastaviteľný... viac informácií »
Makita DML810 pracovné LED svetlo baterky 18V/230V
Značka: Makita
600 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stavebný reflektor DML810 s tromi úrovňami jasu, variabilným napájaním a nastaviteľným rozsahom osvetlenia Praktický a samonastaviteľný...

LED stavebný reflektor DML810 s tromi úrovňami jasu, variabilným napájaním a nastaviteľným rozsahom osvetlenia Praktický a samonastaviteľný stavebný reflektor LED DML810 je ideálny na osvetlenie plôch na staveniskách. Napája sa pomocou akumulátorov LXT 14,4 V/18 V a voliteľne ho možno napájať aj cez sieťový kábel (230 V). Pri použití sieťového kábla možno spojiť a prevádzkovať až osem stavebných reflektorov. Svetelný výkon možno nastaviť v troch stupňoch (1 500 / 3 000 / 5 500 lúmenov) a možno si vybrať aj oblasť osvetlenia. Okrem úplného osvetlenia dookola (360°) možno podľa potreby nastaviť 180° vľavo alebo 180° vpravo. – Dodávka bez batérie a nabíjačky, vhodné modely sú k dispozícii prostredníctvom príslušenstva – Voliteľne možno použiť so statívom lampy (pozri príslušenstvo) – Trieda ochrany: IP54 pre prevádzku na batérie, IP20 pre prevádzku zo siete
Veľa podarený kus máte možnosť získať okrem iného tu na našich stránkach v populárnej sekcii pracovné svetlá! Vyhľadajte si kvalitné kusy z tejto populárnej sekcie za najlepšie ceny. Obľúbená značka zákazníkov Makita má v ponuke kvalitný sortiment. Presvedčte sa. To nie je všetko, náš sortiment je široký! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie produkty od výrobcu Makita. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Makita DML810 pracovné LED svetlo baterky 18V/230V od spoločnosti so zárukou kvality Makita jednoducho získate tu teraz práve so zľavou. Teraz možno objednať len za 600 EUR.