Makita DML808 LED lampa na baterky, lampáš 18V

LED pracovné svetlo DML808 napájané batériou, nastaviteľný uhol hlavy a lúča Toto praktické batériové pracovné svetlo LED je užitočná ručná... viac informácií »
Makita DML808 LED lampa na baterky
Značka: Makita
80 EUR
Overiť dostupnosť »
LED pracovné svetlo DML808 napájané batériou, nastaviteľný uhol hlavy a lúča Toto praktické batériové pracovné svetlo LED je užitočná ručná...

LED pracovné svetlo DML808 napájané batériou, nastaviteľný uhol hlavy a lúča Toto praktické batériové pracovné svetlo LED je užitočná ručná lampa, ktorá je napájaná nabíjateľnou batériou, a preto je absolútne mobilná. Hlavu svietidla možno uzamknúť v dvanástich polohách. Okrem toho možno nastaviť aj šírku svetelného kužeľa. Bezpečný úchop pri práci zaisťuje aj rukoväť s plášťom. – Dodávka bez batérie a nabíjačky, vhodné modely sú k dispozícii prostredníctvom príslušenstva. – s ochranou proti hlbokému vybitiu – automaticky sa vypne, keď je batéria takmer vybitá
Veľmi žiadaný produkt Makita DML808 LED lampa na je na získanie už dnes tu na našom webe v populárnej rubrike stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Vyhľadajte si ostatné produkty z tejto známej kategórie v bezva akcii! U nás ponúkame viac, máme v ponuke tiež viac kúskov od dodávateľa Makita. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . V očiach zákazníkov popupárna značka Makita má k dispozícii prémiové výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Výnimočný a žiadaný produkt Makita DML808 LED lampa na baterky, lampáš 18V od popredného výrobcu Makita k dispozícii na našich stránkach teraz práve extra so zľavou! Produkt je v súčasnosti v predaji za 80 EUR.