Makita DML806 pracovná LED lampa baterky dielenská

Dielenské svetlo LED na batérie DML806 - možno ho použiť ako baterku alebo plošné svetlo Akumulátorové pracovné svetlo DML806 LED od spoločnosti... viac informácií »
Makita DML806 pracovná LED lampa baterky dielenská
Značka: Makita
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dielenské svetlo LED na batérie DML806 - možno ho použiť ako baterku alebo plošné svetlo Akumulátorové pracovné svetlo DML806 LED od spoločnosti...

Dielenské svetlo LED na batérie DML806 – možno ho použiť ako baterku alebo plošné svetlo Akumulátorové pracovné svetlo DML806 LED od spoločnosti Makita ponúka spoľahlivé mobilné osvetlenie, či už v dielni, na stavenisku alebo na cestách. Je napájaný batériou LXT (14,4 V/18 V) a má praktický háčik, ktorý možno použiť na zavesenie. Svetlo pracovného svetla je tu vyžarované dookola, čo umožňuje veľmi dobré osvetlenie priestoru. – Tri režimy: 360° so 100 % svetelným výkonom, 360° s 50 % svetelným výkonom, čelná baterka s 15 % svetelným výkonom – s mäkkou rukoväťou na pohodlnú manipuláciu – Dodáva sa bez batérie a nabíjačky, vhodné modely sú k dispozícii prostredníctvom príslušenstva – s ochranou proti hlbokému vybitiu – automaticky sa vypne, keď je batéria takmer vybitá
Tento kvalitný a lacný produkt môžete kúpiť už dnes na našom webe v obľúbenej kategórii stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Vyberte si ďalšie produkty z našej rubriky za priaznivú cenu.

Dizajnový produkt Makita DML806 pracovná LED lampa baterky dielenská od značky Makita jednoducho môžete zohnať u nás v akcii. Teraz za akčnú cenu 90 EUR.