Makita DEBDML802 LED na baterku, lampáš 18V

Mobilná a praktická LED lampa na batérie DEBDML802 s nastaviteľnou hlavou a háčikom na zavesenie Nabíjateľné pracovné svetlo DEBDML802 LED je... viac informácií »
Makita DEBDML802 LED na baterku
Značka: Makita
75 EUR
Overiť dostupnosť »
Mobilná a praktická LED lampa na batérie DEBDML802 s nastaviteľnou hlavou a háčikom na zavesenie Nabíjateľné pracovné svetlo DEBDML802 LED je...

Mobilná a praktická LED lampa na batérie DEBDML802 s nastaviteľnou hlavou a háčikom na zavesenie Nabíjateľné pracovné svetlo DEBDML802 LED je vybavené rukoväťou s plášťom a ponúka pohodlný pocit z uchopenia a bezpečne sedí v ruke. Vďaka dvanásťpolohovej nastaviteľnej hlavici je možné dokonale a presne zamerať svetelný kužeľ batériovej lampy. Dodáva sa aj s odnímateľným háčikom, ktorý uľahčuje zavesenie svetla kdekoľvek. – Dodávka bez akumulátora a nabíjačky, vhodné modely (14,4V/18V LXT akumulátory) sú k dispozícii v príslušenstve. – S ochranou proti hlbokému vybitiu – automaticky sa vypne, keď je batéria takmer vybitá
Unikátny a žiadaný tovar Makita DEBDML802 LED na dostanete jednoducho tu na stránkach v známej kategórii stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Zaobstarajte si ostatné produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke však tiež ďalšie produkty od značky Makita. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Tento výnimočný výrobca Makita svojim zákazníkom dodáva prémiové výrobky. Pozrite so sami!

Tento kvalitný výrobok Makita DEBDML802 LED na baterku, lampáš 18V od značky s tradíciou a dobrou povesťou Makita je možné získať ešte dnes za extra cenu! Kúpiť teraz za 75 EUR.