Luster priehľadný so zlatými 6 svetlami – Marie Theresa

Luster Marie Theresa má klasický a vintage dizajn. Ladné tvary a sklenený krištáľ dotvárajú obraz. Lampa je vyrobená zo šiestich zlatých /... viac informácií »
Luster priehľadný so zlatými 6 svetlami - Marie Theresa
Značka: QAZQA
139 EUR
Overiť dostupnosť »
Luster Marie Theresa má klasický a vintage dizajn. Ladné tvary a sklenený krištáľ dotvárajú obraz. Lampa je vyrobená zo šiestich zlatých /...

Luster Marie Theresa má klasický a vintage dizajn. Ladné tvary a sklenený krištáľ dotvárajú obraz. Lampa je vyrobená zo šiestich zlatých / mosadzných S-ramien. Vzhľad dotvoríte výberom jednej z rôznych žiaroviek. Váš domov môžete bez mihnutia oka premeniť na osobný hrad! Svietidlo má priemer 60 cm a výšku 100 cm. Počas inštalácie môžete skrátiť celkovú výšku článkovej reťaze. Žiarovku doplníte 6 malými svetelnými zdrojmi s objímkou E14 (každý max. 40 W), tie je stále potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Vneste atmosféru do vášho domova s Máriou Teréziou!
Žiadaný produkt Luster priehľadný so zlatými 6 svetlami – Marie Theresa možno zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike lustre. Máme pre vás ešte podobné produkty z tejto rubriky za parádnu cenu!

V zľave tovar Luster priehľadný so zlatými 6 svetlami - Marie Theresa od spoločnosti so zárukou kvality QAZQA je k dispozícii tady za výhodnú cenu. Ceny od 139 EUR.