Luster krištáľová mosadz S-rameno 12 svetiel – Marie Theresa

Luster zostáva „crème de la crème“ osvetlenia. Nič z vás nevyžaruje triedu a exkluzivitu rovnako ako krásny luster, ktorý sa predvádza vo vašich... viac informácií »
Luster krištáľová mosadz S-rameno 12 svetiel - Marie Theresa
Značka: QAZQA
209 EUR
Overiť dostupnosť »
Luster zostáva „crème de la crème“ osvetlenia. Nič z vás nevyžaruje triedu a exkluzivitu rovnako ako krásny luster, ktorý sa predvádza vo vašich...

Luster zostáva „crème de la crème“ osvetlenia. Nič z vás nevyžaruje triedu a exkluzivitu rovnako ako krásny luster, ktorý sa predvádza vo vašich obývacích priestoroch! Toto dvanásťramenné sklo Martie Theresa s chrómovými ramenami C je tiež tvorcom skutočnej atmosféry. Svietidlo má priemer 60 cm a výšku 120 cm. Montážna doska má priemer 9 cm. Lampu doplníte dvanástimi svetelnými zdrojmi s objímkou E14 (max. 40 W), tie je potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Získajte tento dokonalý pútač hneď teraz a dodajte svojmu interiéru atmosférický nádych, ktorý potrebuje! Akčný tovar Luster krištáľová mosadz S-rameno 12 svetiel – Marie Theresa môžete nakúpiť práve tu u nás v kategórii lustre. Máme pre vás zľavnené výrobky z tejto obľúbenej sekcie za výpredajovú cenu! Obľúbená značka QAZQA vám poskytuje prvotriedne výrobky. Veď to vidíte sami.

Tento obľúbený produkt Luster krištáľová mosadz S-rameno 12 svetiel - Marie Theresa od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA máte možnosť nájsť aktuálne na webe za výborné peniaze. Na zohnanie práve v akcii za 209 EUR.