Luster chróm s čiernym 50 cm 5-svetlom – Ann-Kathrin 5

Luster Ann-Kathrin 5 má klasický dizajn. Elegantné tvary s polopriehľadným čiernym tienidlom, ktoré ho robí vhodným aj pre moderný interiér. Látka... viac informácií »
Luster chróm s čiernym 50 cm 5-svetlom - Ann-Kathrin 5
Značka: QAZQA
97 EUR
Overiť dostupnosť »
Luster Ann-Kathrin 5 má klasický dizajn. Elegantné tvary s polopriehľadným čiernym tienidlom, ktoré ho robí vhodným aj pre moderný interiér. Látka...

Luster Ann-Kathrin 5 má klasický dizajn. Elegantné tvary s polopriehľadným čiernym tienidlom, ktoré ho robí vhodným aj pre moderný interiér. Látka (organza) použitá na kapucni nie je napnutá pevne, ale nariasená, čo dáva osobitný efekt. Sklenený krištáľ dotvára obraz, najmä preto, že čiastočne visí spod kapoty. Luster je dosť veľký. Lampa je zložená z piatich ramien. Vzhľad dotvoríte výberom jednej z rôznych žiaroviek. Váš domov môžete bez mihnutia oka premeniť na osobný hrad! Svietidlo má priemer 50 cm a výšku 140 cm. V prípade potreby môžete počas inštalácie celkovú výšku skrátiť. Lampu doplníte 5 malými svetelnými zdrojmi s objímkou E14 (každý max. 60 W), tieto je potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Vneste atmosféru do vášho domova s Ann-Kathrin 5! Veľa žiadaný produkt Luster chróm s čiernym 50 cm 5-svetlom – Ann-Kathrin 5 možno nakúpiť bez problémov tu na stránkach zaradený v sekcii lustre! Teraz kúpite ešte podobné výrobky z tejto známej rubriky za skvelú cenu! Vehlasný dodávateľ QAZQA svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné výrobky. A tu je dôkaz.

Úplne jedinečný produkt Luster chróm s čiernym 50 cm 5-svetlom - Ann-Kathrin 5 značky QAZQA máte možnosť kúpiť si práve teraz na našej webovej stránke za výhodnú cenu! Lacno za 97 EUR.