Luceplan Nui Mini stolová lampa IP54 piesok

Vysoko kvalitný výrobok môžete kúpiť ešte na našom webe v populárnej sekcii stolové lampy. Teraz môžete nájsť akčné produkty z našej... viac informácií »
Luceplan Nui Mini stolová lampa IP54 piesok
Značka: Luceplan
280 EUR310 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitný výrobok môžete kúpiť ešte na našom webe v populárnej sekcii stolové lampy. Teraz môžete nájsť akčné produkty z našej...

Vysoko kvalitný výrobok môžete kúpiť ešte na našom webe v populárnej sekcii stolové lampy. Teraz môžete nájsť akčné produkty z našej kategórie za skvelú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! U nás v ponuke nájdete viac skvelých kúskov od výrobcu Luceplan. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.
Prenosná stolná LED lampa Nui Mini – dekoratívny prídavný svetelný zdroj do interiéru aj exteriéru Nui Mini je návrh milánskeho dizajnérskeho štúdia Meneghello Paolelli Associati. Stolná lampa je dokonalým atmosférickým doplnkom do reštaurácií a na slávnostné príležitosti; možno ju použiť aj ako dekoratívny akcent na parapetoch, komodách a policiach v súkromnom obytnom priestore. Konštrukcia pozostáva z valcovitého, lakovaného oceľového uzáveru; LED diódy sú integrované vo vnútri. Ich teplé biele svetlo vyžaruje smerom nadol a atmosféricky sa odráža v priehľadnej základni. Vďaka konštrukcii odolnej proti striekajúcej vode sa dá Nui Mini používať aj v záhrade alebo na terase. Počas prevádzky nie je potrebné žiadne pripojenie k elektrickej sieti, pretože stolná lampa je vybavená integrovanou dobíjacou batériou. – Trieda ochrany: IP54 – Dobré podanie farieb: CRI 90 – vrátane zásuvného napájacieho zdroja a kábla USB na nabíjanie v suchých vnútorných priestoroch

Unikátny a žiadaný produkt Luceplan Nui Mini stolová lampa IP54 piesok značky Luceplan máte možnosť kúpiť si aktuálne za výborné peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 280 EUR.