Luceplan Flia chodníkové svetlo, 3-pl., on/off

Trojlampový dizajn svietidla LED Flia na vonkajšie osvetlenie Ak hľadáte neobvyklé osvetľovacie predmety do exteriéru, nájdete ich v sérii Flia od... viac informácií »
Luceplan Flia chodníkové svetlo
Značka: Luceplan
890 EUR990 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Trojlampový dizajn svietidla LED Flia na vonkajšie osvetlenie Ak hľadáte neobvyklé osvetľovacie predmety do exteriéru, nájdete ich v sérii Flia od...

Trojlampový dizajn svietidla LED Flia na vonkajšie osvetlenie Ak hľadáte neobvyklé osvetľovacie predmety do exteriéru, nájdete ich v sérii Flia od spoločnosti Luceplan. Pretože Flia je všetko, len nie obyčajné vonkajšie svietidlo. Napoly cestné svetlo, napoly stojacia lampa alebo dokonca stĺpové svetlo, je vhodné do mnohých oblastí. Na chodníkoch alebo na terase – trojlampovým svietidlom s tromi rôznymi ramenami svietidla, ktoré sú veľmi filigránske a vyrobené z uhlíkových vlákien, sa všade zabezpečí to správne svetlo. Jemný dizajn svietidla tiež znamená, že splynie s okolím bez toho, aby pútalo veľkú pozornosť. Flia je model talianskeho výrobcu dizajnových svietidiel Luceplan, ktorý navrhol Alessandro Zambelli. Talian pracuje v oblasti priemyselného a produktového dizajnu, ako aj v oblasti experimentálnej tvorby, kde navrhuje inštalácie.
Neodolateľný výrobok Luceplan Flia chodníkové svetlo, možno zakúpiť bez problémov tu na stránkach v populárnej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz môžete získať skvelé produkty vo spomínanej sekcii za výhodné peniaze! Významná značka Luceplan vyrába skvelé výrobky Urobte si radosť.

Veľmi obľúbený produkt Luceplan Flia chodníkové svetlo, 3-pl., on/off od značky s tradíciou a dobrou povesťou Luceplan nájdete aktuálne za skvelú cenu. Teraz získate od 890 EUR.