Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off 180cm

Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia na exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným... viac informácií »
Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off 180cm
Značka: Luceplan
470 EUR530 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia na exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným...

Univerzálne vonkajšie svietidlo LED Flia na exkluzívne dizajnové osvetlenie v exteriéri Svietidlo Flia LED je vďaka svojmu tvaru veľmi všestranným riešením vonkajšieho osvetlenia: možno ho použiť ako cestné svietidlo pozdĺž ciest a príjazdových ciest aj ako pevne namontované podlahové svietidlo na okraji terasy. Keďže sa skladá zo štíhlej tyče z uhlíkových vlákien a relatívne malej hliníkovej hlavy svietidla, je menej objemné z hľadiska veľkosti a rozmerov a pomerne nenápadne zapadá do svojho okolia. Sériu svietidiel Flia navrhol pre výrobcu dizajnových svietidiel Luceplan taliansky dizajnér Alessandro Zambelli, ktorý okrem iného pracuje v oblasti priemyselného a produktového dizajnu, ale rád experimentuje aj v iných kreatívnych oblastiach a navrhuje napríklad aj inštalácie.
Veľa podarený produkt môžete kúpiť ľahko na našich stránkach v obľúbenej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty. Preskúmajte kvalitné produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze! U zákazníkov obľúbená značka Luceplan pre svojich zákazníkov poskytuje veľmi kvalitné výrobky. Nakupujte výhodný u nás!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Luceplan Flia chodníkové svetlo 1-pl. on/off 180cm od dodávateľa tovaru Luceplan jednoducho nájdete v súčasnosti stále výhodne! Vo skvelej akcii za 470 EUR.