Luceplan Fienile soklové LED svetlo 32cm tmavosivá

Kvalitný produkt Luceplan Fienile soklové LED máte možnosť dostať už dnes tu na našom webe v populárnej kateogrii vonkajšie stojanové svietidlá!... viac informácií »
Luceplan Fienile soklové LED svetlo 32cm tmavosivá
Značka: Luceplan
780 EUR860 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Kvalitný produkt Luceplan Fienile soklové LED máte možnosť dostať už dnes tu na našom webe v populárnej kateogrii vonkajšie stojanové svietidlá!...

Kvalitný produkt Luceplan Fienile soklové LED máte možnosť dostať už dnes tu na našom webe v populárnej kateogrii vonkajšie stojanové svietidlá! Teraz nájdete výnimočné produkty z tejto kateógrie za super ceny. Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Luceplan. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov Luceplan ponúka prémiový sortiment.
Architektonicky navrhnuté svietidlo Fienile s LED základňou Neobyčajné základné svietidlo Fienile navrhol nórsky dizajnér Daniel Rybakken. Ako vzor pre tento koncept mu poslúžili tradičné senníky z jeho rodnej krajiny. Ich typická schéma s mierne naklonenou plochou strechou po stranách, dvoma obmedzujúcimi stenami na dlhých stranách a stredovou priečkou dokonale vystihuje štruktúru tohto základného svietidla. Telo je vyrobené z jedného hliníkového bloku. Okrem toho je tu difúzor z polykarbonátu, ktorý zakrýva LED diódy vyžarujúce smerom nadol. Fienile poskytuje mäkké, nepriame osvetlenie prednej a zadnej časti. Súčasťou dodávky je predradník, ktorý je externe stmievateľný pomocou DALI. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK05 – Dobré podanie farieb: CRI 90

Kvalitný a obľúbený kus Luceplan Fienile soklové LED svetlo 32cm tmavosivá od dodávateľa tovaru Luceplan ľahko zoženiete momentálne na webe stále výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 780 EUR.