Luceplan Fienile soklové LED, 32 cm svetlosivá

Architektonicky navrhnuté svietidlo Fienile s LED základňou Neobyčajné základné svietidlo Fienile navrhol nórsky dizajnér Daniel Rybakken. Ako vzor... viac informácií »
Luceplan Fienile soklové LED
Značka: Luceplan
780 EUR860 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Architektonicky navrhnuté svietidlo Fienile s LED základňou Neobyčajné základné svietidlo Fienile navrhol nórsky dizajnér Daniel Rybakken. Ako vzor...

Architektonicky navrhnuté svietidlo Fienile s LED základňou Neobyčajné základné svietidlo Fienile navrhol nórsky dizajnér Daniel Rybakken. Ako vzor pre tento koncept mu poslúžili tradičné senníky z jeho rodnej krajiny. Ich typická schéma s mierne naklonenou plochou strechou po stranách, dvoma obmedzujúcimi stenami na dlhých stranách a stredovou priečkou dokonale vystihuje štruktúru tohto základného svietidla. Telo je vyrobené z jedného hliníkového bloku. Okrem toho je tu difúzor z polykarbonátu, ktorý zakrýva LED diódy vyžarujúce smerom nadol. Fienile poskytuje mäkké, nepriame osvetlenie prednej a zadnej časti. Súčasťou dodávky je predradník, ktorý je externe stmievateľný pomocou DALI. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK05 – Dobré podanie farieb: CRI 90 Dizajnový produkt Luceplan Fienile soklové LED, možno získať priamo na našich stránkach v rubrike vonkajšie stojanové svietidlá! Teraz nájdete podobné produkty z našej kategórie za výpredajovú cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Mrknite tiež na ďalšie kúsky značky Luceplan. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný kus Luceplan Fienile soklové LED, 32 cm svetlosivá od značky s dlhou tradíciou Luceplan je k dostaniu online za skvelú cenu. V súčasnosti v predaji od 780 EUR.