Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm tmavosivá

Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým... viac informácií »
Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm tmavosivá
Značka: Luceplan
850 EUR950 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým...

Nepriame distribučné LED svietidlo Fienile v architektonickom dizajne Fienile je cestné svietidlo, ktoré presvedčí príjemným svetlom a nezávislým dizajnom. Je to návrh nórskeho dizajnéra Daniela Rybakkena. Rybakken sa inšpiroval stavbou tradičných senníkov v jeho rodnej krajine. Ich typická štruktúra s mierne sklonenou plochou strechou, dvoma stenami na dlhých stranách a stredovou priečkou zodpovedá aj štruktúre svietidla Fienile path. Jeho telo je vyrobené z jedného hliníkového bloku. Teplé biele LED diódy sú integrované pod horným krytom. Ich svetlo smerujúce nadol zdôrazňuje štruktúru svietidla na cestu a poskytuje nepriame osvetlenie na oboch stranách. Svietidlo sa dodáva so stmievateľným ovládacím zariadením DALI. – Trieda ochrany: IP65 – Odolnosť proti nárazu: IK05 – Dobré podanie farieb: CRI 90
Akčný a v zľave produkt Luceplan Fienile chodníkové LED ide kúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz si môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto sekcie za výpredajovú cenu. Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Mrknite na ďalší tovar od dodávateľa Luceplan. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Tento výnimočný výrobca Luceplan vyrába top produkty.

Unikátny výrobok Luceplan Fienile chodníkové LED 72 cm tmavosivá od známeho dodávateľa Luceplan máte možnosť nájsť tu teraz práve za výpredajovú cenu! Výhodne za cenu 850 EUR.