Luceplan Ecran In & Out nástenné LED, piesková

Všestranné dizajnové nástenné svietidlo Ecran In & Out Nástenné svietidlo Ecran In & Out je všestranné - ako naznačuje jeho názov - pretože sa dá... viac informácií »
Luceplan Ecran In & Out nástenné LED
Značka: Luceplan
210 EUR240 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Všestranné dizajnové nástenné svietidlo Ecran In & Out Nástenné svietidlo Ecran In & Out je všestranné - ako naznačuje jeho názov - pretože sa dá...

Všestranné dizajnové nástenné svietidlo Ecran In & Out Nástenné svietidlo Ecran In & Out je všestranné – ako naznačuje jeho názov – pretože sa dá používať v interiéri aj exteriéri. Vďaka stupňu krytia IP65 je optimálne chránený pred všetkými poveternostnými podmienkami a vplyvmi. Polykarbonátové telo je vodotesné a vybavené teplými bielymi LED diódami. Opálový difúzor rozptyľuje svetlo bez oslnenia. Ecran In & Out je návrh francúzskej dizajnérky Ingy Sempé. Okrem Ecranu navrhla aj sériu svietidiel Cappuccina pre talianskeho výrobcu dizajnových svietidiel Luceplan.
Tento dizajnový kus Luceplan Ecran In & Out nástenné máte možnosť kúpiť ešte tu u nás v známej kategórii vonkajšie nástenné svietidlá. Vyberte si ešte ostatné produkty z našej sekcie za výhodné peniaze. Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke viac skvelých kúskov od značky Luceplan. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Táto značka Luceplan pre svojich zákazníkov poskytuje kvalitné výrobky

Tento lacný výrobok Luceplan Ecran In & Out nástenné LED, piesková od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Luceplan ľahko získate v súčasnosti za super peniaze! Výhodne teraz u nás za 210 EUR.