Luceplan Doi, hladká, phase dim, 3 000K čierna

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa... viac informácií »
Luceplan Doi
Značka: Luceplan
410 EUR460 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa...

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa v tvare valca a magnetického protizávažia v tvare disku. Obe sú zavesené na strope a vďaka magnetizmu sa dajú rôzne polohovať. To má za následok aj rôzne smery osvetlenia valcového telesa svietidla. Doi je model od spoločnosti Luceplan, ktorý navrhli dvaja dizajnéri Marco Paolelli a Sandro Meneghello, ktorí v roku 2007 spoločne založili dizajnérske štúdio Meneghello Paolelli Associati. Ich poslaním je spojiť inovácie s konkrétnou túžbou po funkčnosti a kráse a ukotviť ich v tomto. Spolupráca s výrobcom svietidiel Luceplan vznikla prvýkrát v roku 2021, ale dlhodobo sa má rozširovať.
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar ide nakúpiť v pohode tu na stránkach v známej rubrike závesné svietidlá! Teraz kúpite ešte ďalšie kúsky vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu!

Tento veľmi obľúbený produkt Luceplan Doi, hladká, phase dim, 3 000K čierna od obľúbenej značky so zárukou kvality Luceplan jednoducho nájdete dnes lacno. Ceny od 410 EUR.