Luceplan Doi, hladká, phase dim, 2700K čierna

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa... viac informácií »
Luceplan Doi
Značka: Luceplan
410 EUR460 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa...

Dizajnové závesné svietidlo Doi s rôznymi možnosťami konfigurácie Závesné svietidlo LED Doi sa v podstate skladá z dvoch častí: svietiaceho telesa v tvare valca a magnetického protizávažia v tvare disku. Obe sú zavesené na strope a vďaka magnetizmu sa dajú rôzne polohovať. To má za následok aj rôzne smery osvetlenia valcového telesa svietidla. Doi je model od spoločnosti Luceplan, ktorý navrhli dvaja dizajnéri Marco Paolelli a Sandro Meneghello, ktorí v roku 2007 spoločne založili dizajnérske štúdio Meneghello Paolelli Associati. Ich poslaním je spojiť inovácie s konkrétnou túžbou po funkčnosti a kráse a ukotviť ich v tomto. Spolupráca s výrobcom svietidiel Luceplan vznikla prvýkrát v roku 2021, ale dlhodobo sa má rozširovať. Veľa predávaný produkt Luceplan Doi, hladká, phase dim, 2700K čierna môžete nájsť bezprostredne tu a teraz na našom webe v kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete nájsť kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za extra cenu. To ale nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Luceplan. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný výrobca Luceplan pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitný sortiment. Však to vidíte sami!

Tento kvalitný a lacný produkt Luceplan Doi, hladká, phase dim, 2700K čierna od poprednej spoločnosti Luceplan ľahko môžete nájsť tu teraz práve za výborné peniaze. Na našej stránke za 410 EUR.