Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K čierna

Stojacia lampa Compendium LED s bočným vyžarovaním v minimalistickom štíhlom dizajne Tento dávkovač svetla, ktorý navrhol Daniel Rybakken, nie je... viac informácií »
Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K čierna
Značka: Luceplan
860 EUR960 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Compendium LED s bočným vyžarovaním v minimalistickom štíhlom dizajne Tento dávkovač svetla, ktorý navrhol Daniel Rybakken, nie je...

Stojacia lampa Compendium LED s bočným vyžarovaním v minimalistickom štíhlom dizajne Tento dávkovač svetla, ktorý navrhol Daniel Rybakken, nie je práve stelesnením typickej stojacej lampy. Compendium sa prezentuje skôr ako nábytkový predmet s puristickým charakterom, takže stojacia lampa sa dokonale hodí ako doplnok moderných obývacích izieb. Zo základne stojacej lampy vychádza úzka tyč, ktorá je vybavená krytom. Ten zabezpečuje, že LED diódy integrované na jednej strane sú takmer úplne tienené. Teplé biele svetlo vyžaruje len v úzkom priestore a pri nasmerovaní na stenu poskytuje príjemné nepriame osvetlenie. – Vybavené nožným stmievačom na zástrčkovom kábli
Tento kvalitný a lacný produkt Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K čierna máte možnosť kúpiť v pohode na našom webe zaradený v rubrike stojacie lampy. Máme pre vás ešte podobné produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu. U nás ponúkame viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie skvelé produkty od dodávateľa Luceplan. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Vehlasný výrobca Luceplan pre vás pripravuje vysoko kvalitné výrobky. A to je ešte len začiatok!

Najpredávanejší produkt Luceplan Compendium stojaca LED lampa 2700K čierna od skvelého a známeho výrobcu Luceplan jednoducho môžete zohnať v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Na zohnanie práve v akcii za 860 EUR.