Luceplan Cassette nástenné LED, phase cut 40×40 cm

Tento veľmi obľúbený tovar Luceplan Cassette nástenné LED, phase cut 40x40 cm môžete nájsť ľahko na našom webe v kategórii nástenné svietidlá.... viac informácií »
Luceplan Cassette nástenné LED
Značka: Luceplan
590 EUR660 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi obľúbený tovar Luceplan Cassette nástenné LED, phase cut 40x40 cm môžete nájsť ľahko na našom webe v kategórii nástenné svietidlá....

Tento veľmi obľúbený tovar Luceplan Cassette nástenné LED, phase cut 40×40 cm môžete nájsť ľahko na našom webe v kategórii nástenné svietidlá. Získajte unikátne produkty v spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu. Táto značka Luceplan dlhodobo vyrába vysoko kvalitné výrobky.
LED nástenné svietidlo Kazeta so štvorcovým rámom a okrúhlym, plochým vyžarovaním svetla Koncept nástenného svietidla Cassette, ktoré navrhol Daniel Rybakken, sa navonok javí veľmi puristicky. Ploché matné biele telo z hliníka má úzky rám a v jeho strede sa nachádza svetelná zásuvka s plastovým krytom. Teplé biele svetlo integrovaných LED diód je privádzané zo strany a vyžarované cez difúzor ako homogénne priame osvetlenie. Kazetu možno namontovať na stenu aj na strop; dodávaný predradník umožňuje externé stmievanie prostredníctvom fázovej časti. – Dobré podanie farieb: CRI 90

Často hľadaný tovar Luceplan Cassette nástenné LED, phase cut 40x40 cm s osvedčenou značkou Luceplan je možné nakúpiť práve teraz na našej webovej stránke skutočne výhodne! Práve teraz za 590 EUR.