Lucande Tekiro soklové LED svietidlo snímač 45 cm

Lineárne soklové LED svietidlo Tekiro s betónovou základňou a hliníkovým rámom, ako aj integrovaným detektorom pohybu Tekiro je mimoriadne lineárny... viac informácií »
Lucande Tekiro soklové LED svietidlo snímač 45 cm
Značka: Lucande
210 EUR
Overiť dostupnosť »
Lineárne soklové LED svietidlo Tekiro s betónovou základňou a hliníkovým rámom, ako aj integrovaným detektorom pohybu Tekiro je mimoriadne lineárny...

Lineárne soklové LED svietidlo Tekiro s betónovou základňou a hliníkovým rámom, ako aj integrovaným detektorom pohybu Tekiro je mimoriadne lineárny zdroj svetla pre exteriér, ktorý je obzvlášť vhodný pre modernú architektúru, a boduje výhodou integrovaného snímača. Ten je umiestnený v hornej časti tmavého hliníkového rámu v sivej farbe a odtiaľ zaznamenáva všetky pohyby v okolí a následne reaguje okamžitým zapnutím diód LED. Podstavec v tvare polienka je vyrobený zo svetlosivého betónu a predstavuje účinný kontrast so zvyškom tela svietidla. Soklové LED svietidlo má úroveň odolnosti IK02 a vysoký druh ochrany, čo z neho robí robustné svietidlo pre dvor a záhradu. K dispozícii je možnosť priebežného zapojenia a svetlo vyžaruje príjemne nadol, takže neoslňuje. Údaje pohybového senzora: – 120° detekčný uhol – dosah cca 6 – 10 metrov – doba svietenia 8 sekúnd po 10 minút (nastaviteľné) – 15 – 2 000 luxov
Exkluzívny produkt Lucande Tekiro soklové LED svietidlo snímač máte možnosť nájsť ľahko tu u nás v známej kategórii vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz kúpite ešte ďalšie výrobky v spomínanej rubrike v bezva akcii. Populárny dodávateľ Lucande môže ponúkať top tovar. Však to vidíte sami! Možno ale hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Máme v ponuke však viac skvelých produktov od dodávateľa Lucande. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Lacný produkt Lucande Tekiro soklové LED svietidlo snímač 45 cm od značky so zárukou kvality Lucande ľahko zoženiete teraz za úžasnú cenu! Cena od 210 EUR.