Lucande Tekiro soklové LED svietidlo, betón, 45 cm

Rámové soklové LED svietidlo Tekiro z hliníka v tmavosivej farbe a betónu, IP65 Soklová lampa s integrovanými diódami LED v teplej bielej farbe svetla... viac informácií »
Lucande Tekiro soklové LED svietidlo
Značka: Lucande
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Rámové soklové LED svietidlo Tekiro z hliníka v tmavosivej farbe a betónu, IP65 Soklová lampa s integrovanými diódami LED v teplej bielej farbe svetla...

Rámové soklové LED svietidlo Tekiro z hliníka v tmavosivej farbe a betónu, IP65 Soklová lampa s integrovanými diódami LED v teplej bielej farbe svetla zaujme nielen svojím mimoriadne moderným a veľmi priamočiarym dizajnom. Svietidlo je skonštruované ako rám a má v dolnej časti pevný podstavec alebo základňu z betónu, ktorý svojou svetlosivou farbou vytvára celkom harmonický kontrast k tmavosivému povrchu hliníkového rámu. Diódy LED sú nasmerované nadol, takže sa pre exteriér vytvára veľmi príjemný svetelný efekt bez oslnenia, ale vždy môže poskytnúť potrebnú orientáciu, aby ste včas rozpoznali akékoľvek nebezpečenstvo zakopnutia a bezpečne sa pohybovali v okolí domu a na záhrade aj v tme. S vysokým druhom ochrany sa dá bez váhania používať vonku a svietidlo sľubuje dlhotrvajúce potešenie. – úroveň odolnosti IK02 pre primeranú odolnosť v exteriéri – možnosť plynulého spojenia Veľa obľúbený produkt môžete dostať aktuálne tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii vonkajšie stojanové svietidlá. Zaobstarajte si ešte iné kusy z tejto obľúbenej sekcie za extra cenu. Vehlasný dodávateľ Lucande vám ponúka top tovar.

Kvalitný a žiadaný výrobok Lucande Tekiro soklové LED svietidlo, betón, 45 cm od dodávateľa tovaru Lucande je možné kúpiť u nás za úžasnú cenu. Ponuky od 200 EUR.