Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo snímač 60

Snímačom ovládané chodníkové LED svietidlo Tekiro vo vzhľade rámu, betónu a hliníka Tekiro okamžite presvedčí milovníkov moderného a detailného... viac informácií »
Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo snímač 60
Značka: Lucande
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Snímačom ovládané chodníkové LED svietidlo Tekiro vo vzhľade rámu, betónu a hliníka Tekiro okamžite presvedčí milovníkov moderného a detailného...

Snímačom ovládané chodníkové LED svietidlo Tekiro vo vzhľade rámu, betónu a hliníka Tekiro okamžite presvedčí milovníkov moderného a detailného dizajnu, pretože chodníkové svietidlo s trvalo nainštalovanými diódami LED sa prezentuje v tvare rámu a skladá sa z moderných materiálov hliník a betón, pričom farby svetlosivá a tmavosivá harmonicky kontrastujú. Svetlo sa vyžaruje smerom nadol, aby poskytovalo príjemný svetelný obraz bez oslnenia a zaujímavo osvetľuje hliníkový rám. Vonkajší priestor je okrem toho krásne osvetlený, takže večer aj v noci sa môžete bezpečne cítiť, keď opustíte dom a pohybujete sa po dvore alebo v záhrade. Integrovaný detektor pohybu poskytuje dobré služby a zefektívňuje osvetlenie, pretože svetlo sa zapne len vtedy, keď je skutočne potrebné. Úroveň odolnosti IK02 a druh ochrany IP54 označujú Tekiro ako robustné svietidlo na vonkajšie použitie. Údaje snímača: – detekčný uhol 120 stupňov – nastaviteľná dĺžka svietenia (8 sekúnd až 10 minút) – dosah 6 – 10 m – 15 – 2 000 luxov
Kvalitný a obľúbený produkt Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo snímač môžete dostať okrem iného tu na stránkach umiestnený v kategórii osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz si môžete zaobstarať kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za výborné peniaze! Vedúci dodávateľ Lucande vám poskytuje veľmi kvalitné výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! To však nie je všetko, máme toho viac! Máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Lucande. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo snímač 60 od výrobcu so zárukou kvality Lucande pohodlne zaobstaráte v aktuálnej ponuke za výhodné peniaze! Výhodne za 220 EUR.