Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo betón 60cm

Lineárne chodníkové LED svietidlo Tekiro z betónu a hliníka s tmavosivým povrchom Tekiro vyzerá skôr ako rám než ako klasické svetlo, a preto... viac informácií »
Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo betón 60cm
Značka: Lucande
170 EUR210 EUR Zľava -19%
Overiť dostupnosť »
Lineárne chodníkové LED svietidlo Tekiro z betónu a hliníka s tmavosivým povrchom Tekiro vyzerá skôr ako rám než ako klasické svetlo, a preto...

Lineárne chodníkové LED svietidlo Tekiro z betónu a hliníka s tmavosivým povrchom Tekiro vyzerá skôr ako rám než ako klasické svetlo, a preto stelesňuje veľmi moderný návrh, ktorý dokonale vyhovuje modernej architektúre. Hliníkový rám je nalakovaný tmavosivou farbou, zatiaľ čo betónová základňa alebo podstavec majú typickú svetlosivú farbu betónu. Výsledkom je malý kontrast medzi svetlou a tmavou, ale pôsobí úplne harmonicky. Teplé biele diódy LED sú umiestnené v hornej časti svietidla a ich svetlo je nasmerované nadol, takže hliníkový rám je účinne osvetlený a nevznikajú takmer žiadne oslnenia. Nielenže to vyzerá v exteriéri veľmi štýlovo, ale umožňuje tým aj dobrú orientáciu a bezpečný prechod z dvora a záhradu po zotmení. S úrovňou odolnosti IK02 a vysokému druhu ochrany IP65 sa Tekiro javí ako robustné svietidlo na použitie v exteriéri. K dispozícii je aj možnosť priebežného zapojenia. Tento dizajnový produkt Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo dá sa zaobstarať bezstarostne na webe umiestnený v kategórii osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz kúpite ešte ostatné kusy z tejto kateógrie za najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Lucande vám ponúka prémiové výrobky. A to je ešte len začiatok!

Tento skvelý tovar Lucande Tekiro chodníkové LED svietidlo betón 60cm od spoľahlivej značky Lucande jednoducho získate práve dnes za priaznivú cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 170 EUR.