Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo, snímač 100

Chodníkové LED svietidlo s detektorom pohybu Tekiro v tvare rámu je vyrobené z hliníka a betónu Tekiro je elegantný zdroj svetla pre moderné vonkajšie... viac informácií »
Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo
Značka: Lucande
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Chodníkové LED svietidlo s detektorom pohybu Tekiro v tvare rámu je vyrobené z hliníka a betónu Tekiro je elegantný zdroj svetla pre moderné vonkajšie...

Chodníkové LED svietidlo s detektorom pohybu Tekiro v tvare rámu je vyrobené z hliníka a betónu Tekiro je elegantný zdroj svetla pre moderné vonkajšie priestory a ako chodníkové LED svietidlo nádherným spôsobom vylepšuje okolie modernej architektúry. Diódy LED sú umiestnené v hornej časti v tmavosivom hliníkovom ráme a vyžarujú svetlo smerom k zemi. V dôsledku toho je rám účinne osvetlený a svetlo vstupuje do okolitej oblasti bez oslnenia. Okrem toho je chodníkové svietidlo Tekiro samozrejme aj zdrojom svetla, ktorý po zotmení bezpečne osvetľuje dvor a záhradu. Keďže je svietidlo vybavené snímačom, môže byť zaručená účinnejšia forma vonkajšieho osvetlenia, pretože svetlo sa zapne okamžite po zaregistrovaní pohybu, ale po určitom čase sa tiež vypína, aby svetlo nesvietilo zbytočne. Svietidlo môže byť tiež priebežne zapojené a má vysokú ochrannú triedu, ako aj úroveň odolnosti IK02, čo z neho robí robustné svietidlo na vonkajšie použitie. Svetlosivý betónový podstavec dopĺňa dekoratívnym spôsobom moderný dizajn. Údaje detektora pohybu: – dosah cca 6 až 10 metrov – doba svietenia 8 sekúnd po 10 minút (nastaviteľné) – detekčný uhol 120 stupňov – 15 až 2 000 Luxov Akčný produkt Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo, snímač 100 možno zakúpiť okrem iného tu u nás v známej sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Preskúmajte kvalitné výrobky zo spomínanej sekcie za outletovú cenu!

Tento vynikajúci produkt Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo, snímač 100 od značky s dlhou históriou Lucande máte možnosť zaobstarať práve teraz u nás za výhodné peniaze! V akcii za cenu 240 EUR.