Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo, betón, 100cm

Chodníkové LED svietidlo Tekiro v modernom dizajne s lineárnym tvarom a prvkami vyrobenými z hliníka a betónu, IP65 Svietidlo Tekiro stelesňuje veľmi... viac informácií »
Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo
Značka: Lucande
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Chodníkové LED svietidlo Tekiro v modernom dizajne s lineárnym tvarom a prvkami vyrobenými z hliníka a betónu, IP65 Svietidlo Tekiro stelesňuje veľmi...

Chodníkové LED svietidlo Tekiro v modernom dizajne s lineárnym tvarom a prvkami vyrobenými z hliníka a betónu, IP65 Svietidlo Tekiro stelesňuje veľmi moderný vzhľad, ktorý možno dokonale kombinovať s modernou architektúrou. Zaoblenia by ste na ňom hľadali zbytočne, pretože telo svietidla je úplne lineárne a vyzerá ako rám, cez ktorého stred môžete vidieť. Spodná časť, ktorá sa podobá na polienko a tvorí základňu alebo podstavec chodníkového svietidla, je vyrobená zo svetlosivého betónu, zatiaľ čo tmavosivý rám je vyrobený z hliníka. Svetlé a tmavé časti farebného odtieňa sa tak kombinujú do harmonického kontrastu. Chodníkové svietidlo je so svojimi diódami LED veľmi vhodné do exteriéru, pretože na jednej strane je s úrovňou odolnosti IK02 robustné svietidlo a na druhej strane ponúka s veľmi vysokým druhom ochrany IP65 najlepšiu ochranu pred nečistotami a vodou. Diódy LED sú umiestnené v hornej časti a vyžarujú svetlo nadol, čím vytvárajú mimoriadne príjemný svetelný efekt bez akéhokoľvek oslnenia, čo umožňuje počas večera a noci bezpečné prechádzanie cez dvor a záhradu, pretože sú včas rozpoznané nebezpečenstvá zakopnutia. – možnosť priebežného zapojenia.
Zľavový tovar Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo, betón, 100cm ide kúpiť bez problémov tu na našich stránkach umiestnený v kategórii osvetlenie príjazdovej cesty! Preskúmajte akčné výrobky z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu. Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete viac skvelých výrobkov značky Lucande. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový kus Lucande Tekiro chodníkové LED svetlo, betón, 100cm od dodávateľa so skvelou povesťou Lucande je možné kúpiť u nás so zľavou. Teraz zaobstaráte len za 220 EUR.