Lucande Sakina LED závesná lampa chróm Ø 58 cm

Hravé LED závesné svietidlo Sakina vyrobené zo železa v chrómovej farbe LED závesné svietidlo Sakina je obzvlášť nápadné svojim zaujímavým... viac informácií »
Lucande Sakina LED závesná lampa chróm Ø 58 cm
Značka: Lucande
160 EUR250 EUR Zľava -36%
Overiť dostupnosť »
Hravé LED závesné svietidlo Sakina vyrobené zo železa v chrómovej farbe LED závesné svietidlo Sakina je obzvlášť nápadné svojim zaujímavým...

Hravé LED závesné svietidlo Sakina vyrobené zo železa v chrómovej farbe LED závesné svietidlo Sakina je obzvlášť nápadné svojim zaujímavým vzhľadom. Je vyrobený zo železa a hliníka a má atraktívnu chrómovú povrchovú úpravu. Obzvlášť nápadný je jeho rozsiahly tvar, ktorý sa skladá z úzkej vzpery, ktorá krúži okolo seba. Vstavané LED diódy prebiehajú pozdĺž tejto vzpery a poskytujú teplé biele svetlo a správnu atmosféru. Pomocou nástenného vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 40% a 10%. Z tohto dôvodu je závesné svetlo Sakina LED nielen pekným kusom nábytku, ale aj praktickým zdrojom svetla. Mierne hravý dizajn vnáša cenné stropy do podhľadov bytov a premieňa každú izbu na niečo zvláštne. Moderný dizajn je možné ľahko integrovať do najrôznejších štýlov vybavenia a pekne dotvárať zvyšok nábytku. Podarený tovar Lucande Sakina LED závesná lampa chróm ide zohnať bezstarostne na webe v rubrike závesné svietidlá. Teraz nájdete úplne nové produkty z tejto rubriky vo výhodnej akcii.

Unikátny produkt Lucande Sakina LED závesná lampa chróm Ø 58 cm originál od značky Lucande ľahko môžete zaobstarať v súčasnosti trvalo výhodne. Vo skvelej akcii za 160 EUR.