Lucande Quinn stropné LED svietidlo čierna 4-pl.

Čierne LED stropné svietidlo Quinn so zlatými detailmi Quinn je neobyčajná lampa, ktorá dáva obývačke, chodbe alebo kuchyni to isté. Štýlové LED... viac informácií »
Lucande Quinn stropné LED svietidlo čierna 4-pl.
Značka: Lucande
140 EUR160 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Čierne LED stropné svietidlo Quinn so zlatými detailmi Quinn je neobyčajná lampa, ktorá dáva obývačke, chodbe alebo kuchyni to isté. Štýlové LED...

Čierne LED stropné svietidlo Quinn so zlatými detailmi Quinn je neobyčajná lampa, ktorá dáva obývačke, chodbe alebo kuchyni to isté. Štýlové LED stropné svetlo je vyrobené z robustného železa. Na kovovom ráme sú pripevnené početné teplé biele LED diódy, ktoré svietia smerom dole do miestnosti aj k stropu. To vytvára príjemné celkové osvetlenie. Nástenný vypínač umožňuje zapínanie a vypínanie žiarovky ako obvykle. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 40% a 15%. Tento akčný tovar Lucande Quinn stropné LED svietidlo čierna 4-pl. ide zohnať tiež na našich stránkach v populárnej rubrike stropné svietidlá! Teraz kúpite parádne produkty z tejto obľúbenej sekcie za outletovú cenu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Lucande obohatí vás kvalitné produkty. To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Lucande. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

V zľave tento tovar Lucande Quinn stropné LED svietidlo čierna 4-pl. od spoľahlivej značky Lucande je možné získať v súčasnosti za skvelú cenu! V akcii za 140 EUR.