Lucande Paolo downlight GU10 okrúhle, čierna

Okrúhle downlight zapustené svietidlo Paolo s objímkou GU10 Či už v obývacej izbe alebo na chodbe, malé downlight zapustené svietidlo Paolo možno... celý popis>
Lucande Paolo downlight GU10 okrúhle
Značka: Lucande
22 EUR28 EUR Zľava -22%
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Okrúhle downlight zapustené svietidlo Paolo s objímkou GU10 Či už v obývacej izbe alebo na chodbe, malé downlight zapustené svietidlo Paolo možno použiť v najrôznejších miestnostiach. Zmenšený dizajn stropného svietidla je možné navyše kombinovať s takmer akýmkoľvek štýlom zariadenia. Svietidlo Paolo je vybavené objímkou GU10, do ktorej je potrebné zasunúť vhodnú žiarovku. Základný tvar downlight zapusteného svietidla je valec vyrobený z robustného hliníka.
Tento kvalitný a lacný produkt Lucande Paolo downlight GU10 okrúhle, čierna nájdete priamo na našom webe umiestnený v kategórii podhľadové svietidlá! Pripravili sme nové produkty z našej sekcie vo výpredajovej akcii. Obľúbená značka Lucande obohatí vás prvotriedny sortiment Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke ďalšie vybrané produkty značky Lucande. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.