Lucande Nordin stolná lampa čierna/zlatá nastavit.

Výškovo nastaviteľná stolná lampa Nordin s čiernymi a zlatými prvkami Nordin je ideálny na pracovný stôl doma a je zdrojom svetla, ktorý úžasne... viac informácií »
Lucande Nordin stolná lampa čierna/zlatá nastavit.
Značka: Lucande
169,90 EUR199,90 EUR Zľava -15%
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľná stolná lampa Nordin s čiernymi a zlatými prvkami Nordin je ideálny na pracovný stôl doma a je zdrojom svetla, ktorý úžasne...

Výškovo nastaviteľná stolná lampa Nordin s čiernymi a zlatými prvkami Nordin je ideálny na pracovný stôl doma a je zdrojom svetla, ktorý úžasne podporí prácu. Stolová lampa je vyrobená z niekoľkých kovových prvkov a vďaka spojom nie je tuhá, ale je možné ju meniť. tienidlo na lampu, základňa a dva póly sú čierne, zatiaľ čo vnútro tienidla a prechody so spojmi sú farebne zlaté. To vytvára krásny, štýlový kontrast, ktorý uvoľňuje vzhľad a zaisťuje teplé odrazy svetla. Výšku je možné nastaviť pomocou spojov od 59 cm do 100 cm a žiarovky poskytujú vhodný vzhľad v tienidlo na lampu, pretože pripomínajú žiarovky, a preto sú dobrým odporúčaním pre výber zdroja svetla. Obľúbený a akčný tovar Lucande Nordin stolná lampa čierna/zlatá nastavit. možno zohnať bez ťažkostí na našich stránkach umiestnený v kategórii stolové lampy! Vyhľadajte si podobné kúsky v spomínanej sekcii za najlepšie ceny!

Tento vynikajúci produkt Lucande Nordin stolná lampa čierna/zlatá nastavit. od dodávateľa tovaru Lucande máte možnosť kúpiť si na našich stránkach extra so zľavou! Teraz môžete mať za 169,90 EUR.