Lucande Murna LED stropná lampa, Ø 61 cm

Veľké stropné LED svetlo Murna okrúhleho tvaru, prepínateľné v troch stupňoch pomocou spínača svetla Veľké stropné LED svetlo Murna s priemerom... viac informácií »
Lucande Murna LED stropná lampa
Značka: Lucande
110 EUR200 EUR Zľava -45%
Overiť dostupnosť »
Veľké stropné LED svetlo Murna okrúhleho tvaru, prepínateľné v troch stupňoch pomocou spínača svetla Veľké stropné LED svetlo Murna s priemerom...

Veľké stropné LED svetlo Murna okrúhleho tvaru, prepínateľné v troch stupňoch pomocou spínača svetla Veľké stropné LED svetlo Murna s priemerom viac ako 60 centimetrov je ideálne vhodné na všeobecné osvetlenie veľkých miestností a ponúka flexibilitu z hľadiska osvetlenia bez dodatočnej inštalácie stmievača. Teplé biele LED diódy vo svietidle je možné nielen zapínať a vypínať pomocou existujúceho spínača svetla, ale aj prepínať na tri úrovne jasu, aby bolo možné flexibilne nastavovať osvetlenie. Môže svietiť 100% jasne alebo sa dá prepnúť na dve tlmené úrovne (40% jas a 10% jas), napríklad na získanie útulného osvetlenia pre večerný odpočinok alebo útulné stretnutia. 3-krokový stlmený + vypnutý: Pomocou nástenného vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 40% a 10%. Veľa podarený kus Lucande Murna LED stropná máte možnosť zohnať práve teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii stropné svietidlá. Pripravili sme úplne nové kúsky v spomínanej sekcii za výhodnú cenu!

Zľavnený produkt Lucande Murna LED stropná lampa, Ø 61 cm od nášho známeho výrobcu Lucande ľahko zaobstaráte tu teraz práve za výhodnú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 110 EUR.