Lucande Milora LED závesná lampa, dub

LED závesné svetlo Milora vyrobené z kovu so vzhľadom svetlého dubu Milora je LED závesné svietidlo, ktorého strieška a rám sú vyrobené z kovu, ale... viac informácií »
Lucande Milora LED závesná lampa
Značka: Lucande
160 EUR270 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
LED závesné svetlo Milora vyrobené z kovu so vzhľadom svetlého dubu Milora je LED závesné svietidlo, ktorého strieška a rám sú vyrobené z kovu, ale...

LED závesné svetlo Milora vyrobené z kovu so vzhľadom svetlého dubu Milora je LED závesné svietidlo, ktorého strieška a rám sú vyrobené z kovu, ale vyzerajú ako drevo, pretože kov bol navrhnutý s povrchovou úpravou vo vzhľade svetlého duba, aby lampa vyžarovala prirodzenosť. Oproti rámu svietidla, ktorý bol navrhnutý veľmi rovným a jednoduchým spôsobom, sa svetelný prvok stáva zaujímavým pútačom pozornosti, pretože ide o špirálu z úzkeho hliníkového profilu so silikónovým krytom na jednej strane a za ním inštalovanými LED diódami, ktoré sa vinú okolo dlhej drevenej palice. LED diódy vyžarujú svetlo rovnomerne vo všetkých smeroch a osvetľujú nielen stôl, ale aj celú miestnosť. Obzvlášť pozoruhodná je možnosť stlmenia svetla pomocou ľubovoľného existujúceho spínača svetla. Bez ďalšej inštalácie je možné jas prepínať v troch stupňoch niekoľkonásobným prepínaním, a to v 100%, 40% alebo 10%, pri štvrtom spínacom procese je svetlo vypnuté. Vďaka tomu je prispôsobenie svetla každej situácii hračkou. 3-krokový stlmený + vypnutý: Pomocou nástenného vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 40% a 10%. Veľa podarený výrobok máte možnosť kúpiť ešte na stránkach v známej sekcii závesné svietidlá! Máme pre vás ešte podobné produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu.

Obľúbený a akčný tovar Lucande Milora LED závesná lampa, dub od dodávateľa s dlhou históriou Lucande jednoducho môžete zohnať v našej internetovej ponuke vo výpredajové akciu. Na zohnanie práve v akcii za 160 EUR.