Lucande Milora LED stolná lampa, nikel satinovaný

Stolová lampa Milora LED so špirálovým hliníkovým profilom, stupňovitá Vďaka špeciálnemu dizajnu je stolová lampa Milora LED pozoruhodným zdrojom... viac informácií »
Lucande Milora LED stolná lampa
Značka: Lucande
110 EUR160 EUR Zľava -31%
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Milora LED so špirálovým hliníkovým profilom, stupňovitá Vďaka špeciálnemu dizajnu je stolová lampa Milora LED pozoruhodným zdrojom...

Stolová lampa Milora LED so špirálovým hliníkovým profilom, stupňovitá Vďaka špeciálnemu dizajnu je stolová lampa Milora LED pozoruhodným zdrojom svetla v obývacej izbe alebo spálni. Nespočetné množstvo LED diód, ktoré poskytujú teplé biele osvetlenie vo všetkých smeroch, bolo z jednej strany inštalované do úzkeho hliníkového profilu usporiadaného do špirály na tyčiach svetla a opatreného silikónovým krytom, cez ktorý rovnomerne presvitajú. Tento dizajn zmení žiarovku na dekoratívny zariaďovací prvok, aj keď je vypnutá, či už na príborník, odkladací stolík alebo na okenný parapet. 3-krokový stlmený + vypnutý: Pomocou vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 50% a 10%.
Super produkt možno zaobstarať už dnes tu na našich stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy! Máme pre vás parádne kúsky zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii. Vehlasný dodávateľ Lucande dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné produkty. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Lucande. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Dizajnový tovar Lucande Milora LED stolná lampa, nikel satinovaný od našej známej značky Lucande môžete pohodlne získať aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu. Ceny od 110 EUR.