Lucande Milora LED stojaca lampa, svetlý dub

LED podlahová lampa Milora vo vzhľade dubového dreva so svetlou špirálou, stmievateľná v troch stupňoch vypínačom LED podlahová lampa Milora je... viac informácií »
Lucande Milora LED stojaca lampa
Značka: Lucande
150 EUR220 EUR Zľava -31%
Overiť dostupnosť »
LED podlahová lampa Milora vo vzhľade dubového dreva so svetlou špirálou, stmievateľná v troch stupňoch vypínačom LED podlahová lampa Milora je...

LED podlahová lampa Milora vo vzhľade dubového dreva so svetlou špirálou, stmievateľná v troch stupňoch vypínačom LED podlahová lampa Milora je vyrobená z kovu, ale vyzerá ako drevo, pretože bola navrhnutá s povrchom, ktorý vyzerá ako svetlý dub. Špeciálnym vrcholom podlahovej lampy je svetelný prvok, ktorý sa vinie okolo vrchu ako ohnutá pružina. Skladá sa z úzkeho hliníkového profilu, v ktorom sedia teplé biele LED diódy. Ochranný kryt zo silikónu funguje aj ako difúzor, cez ktorý LED rovnomerne svietia bez toho, aby boli viditeľné jednotlivé svetelné body. Hliníkový profil je v hornej časti okolo tyče usporiadaný ako špirála, takže do nej zabudované LED diódy na jednej strane smerujú v závislosti od navíjania rôznymi smermi a vyžarujú svoje svetlo dookola. V prívodnom kábli bol integrovaný nožný spínač. 3-krokový stlmený + vypnutý: Pomocou vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 50% a 10%.
Zľavový výrobok Lucande Milora LED stojaca lampa, svetlý dub nájdete jednoducho tu na stránkach v obľúbenej sekcii stojacie lampy! Mrknite na skvelé produkty z našej sekcie za najlepšie ceny. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Lucande môže ponúkať top produkty. Nakupujte výhodný u nás!

Veľmi žiadaný produkt Lucande Milora LED stojaca lampa, svetlý dub od spoľahlivej značky Lucande ide zaobstarať v súčasnosti za super peniaze! Práve teraz len za 150 EUR.