Lucande Milora LED stojaca lampa, nikel satinovaný

Milora - LED podlahová lampa s výstredným dizajnom, funkciou stepdim Jednoduchý rám z kovu v farebnom prevedení nikel satén a svetelný prvok z úzkeho... viac informácií »
Lucande Milora LED stojaca lampa
Značka: Lucande
150 EUR260 EUR Zľava -42%
Overiť dostupnosť »
Milora - LED podlahová lampa s výstredným dizajnom, funkciou stepdim Jednoduchý rám z kovu v farebnom prevedení nikel satén a svetelný prvok z úzkeho...

Milora – LED podlahová lampa s výstredným dizajnom, funkciou stepdim Jednoduchý rám z kovu v farebnom prevedení nikel satén a svetelný prvok z úzkeho hliníkového profilu so silikónovým krytom na jednej strane a sediacimi v ňom teplé biele LED – to sú komponenty jedinečnej LED podlahovej lampy Milora. V hornej oblasti sa svetelný prvok vinie okolo tyčí stojacej lampy a vizuálne pripomína pás, ako ho poznáme z rytmickej gymnastiky. Teplé biele LED diódy v vlnitom profile sú chránené pred vonkajšími vplyvmi krytom zo silikónu a kryt súčasne slúži ako difúzor, ktorý spôsobuje homogénne vyžarovanie svetla. Ovláda sa nožným spínačom integrovaným v napájacom vedení. 3-krokový stlmený + vypnutý: Pomocou vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 50% a 10%.
Veľmi žiadaný výrobok Lucande Milora LED stojaca zoženiete práve teraz na stránkach umiestnený v sekcii stojacie lampy. Teraz môžete získať ešte podobné produkty z tejto populárnej kategórie za extra cenu.

Unikátny a obľúbený produkt Lucande Milora LED stojaca lampa, nikel satinovaný od kvalitnej spoločnosti Lucande možno nájsť aktuálne vo výhodnej akcii! Stojí práve teraz u nás 150 EUR.