Lucande Matwei stojaca lampa LED, oválna, nikel

Obľúbený tovar Lucande Matwei stojaca lampa LED, oválna, máte možnosť zohnať ľahko tu u nás v populárnej sekcii stojacie lampy! Vyhľadajte si... viac informácií »
Lucande Matwei stojaca lampa LED
Značka: Lucande
200 EUR260 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Obľúbený tovar Lucande Matwei stojaca lampa LED, oválna, máte možnosť zohnať ľahko tu u nás v populárnej sekcii stojacie lampy! Vyhľadajte si...

Obľúbený tovar Lucande Matwei stojaca lampa LED, oválna, máte možnosť zohnať ľahko tu u nás v populárnej sekcii stojacie lampy! Vyhľadajte si kvalitné výrobky zo spomínanej rubriky ľahko online!
Stojanová LED lampa Matwei s trojstupňovým stlmením v modernom dizajne s otočným a nakláňacím reflektorom Stojanové LED svietidlo Matwei sa vyznačuje dynamikou a eleganciou – dvoma vlastnosťami, ktoré sa v tomto svietidle harmonicky a takmer rafinovane kombinujú. Čierny a matný rám je vyrobený zo robustného železa a stúpa priamo hore. Na oboch stranách sú dva elegantne roztiahnuté oblúky, ktoré potešia svojím moderným niklovým vzhľadom. Jemne spracované povrchy svietidla mu dávajú ušľachtilý charakter. Tieto dve dobre tvarované oblúky sú vybavené jasnými LED diódami, ktoré okoliu dávajú teplé biele svetlo. Svetlo je v obytnom priestore distribuované bez oslnenia a rovnomerne. Podľa potreby je možné pomocou nožného spínača v napájacom kábli regulovať jas lampy v troch rôznych úrovniach. To umožňuje, aby sa svetlo okamžite prispôsobilo vašim potrebám. Malý, valcovitý bodový reflektor ešte viac zvýrazňuje funkčnosť svietidla, pretože umožňuje všestranné použitie v každodennom živote. Či už ako praktické svetlo na čítanie alebo cielené akcentačné osvetlenie, ktoré zdôrazňuje určité objekty – otočný bodový reflektor Matwei je inovatívnym doplnkom. 4-stupňové stmievanie + vypnutie: S pomocou 4-stupňovej technológie stmievania a normálnej funkcie vypínania sa svietidlo dá stmievať na 100%, 60% a 20% jeho normálnej intenzity osvetlenia a ako zvyčajne, zapnúť a vypnúť. Vo štvrtom stupni stmievania sa v plnej intenzite zapne len lampa na čítanie. Robí sa to niekoľkonásobným stlačením spínača.

Veľa podarený tovar Lucande Matwei stojaca lampa LED, oválna, nikel od top značky Lucande môžete získať ešte dnes výhodne! Ponuka od 200 EUR.