Lucande Matwei stojaca lampa LED, kruhová, nikel

Výnimočné stojanové LED svietidlo Matweis funkciou stmievania a samostatným reflektorom Stojanová LED lampa Matwei je pevná a napriek tomu sa s... viac informácií »
Lucande Matwei stojaca lampa LED
Značka: Lucande
210 EUR300 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Výnimočné stojanové LED svietidlo Matweis funkciou stmievania a samostatným reflektorom Stojanová LED lampa Matwei je pevná a napriek tomu sa s...

Výnimočné stojanové LED svietidlo Matweis funkciou stmievania a samostatným reflektorom Stojanová LED lampa Matwei je pevná a napriek tomu sa s ľahkosťou prejavuje v celej svojej kráse. Čierny rám je vyrobený z odolného železa a vertikálne stúpa. Na vrchole je pripevnený svetelný krúžok s moderným niklovým vzhľadom, ktorý akoby plával nad rámom ako koruna. Tento redukovaný dizajn a úspešná kombinácia farieb dodávajú svietidlu luxusný podtón, ktorý sa dá použiť v moderných obývacích priestoroch. Okrúhle telo svietidla obsahuje LED diódy so silnou svietivosťou, ktoré rovnomerne vyžarujú teplé biele svetlo do prostredia bez toho, aby vás oslnili. Výhodou je, že toto svietidlo sa dá použiť ako základné osvetlenie, ako aj ako zvýrazňujúce osvetlenie, pretože pomocou nástenného spínača ho možno stlmiť v troch stupňoch. Vždy je možné vytvoriť útulnú atmosféru, ktorá vás pozýva na príjemné hodiny na gauči. Matwei sa môže voliteľne používať aj ako svetlo na čítanie, pretože lampa má tiež malý, pohyblivý reflektor, ktorý je možné otáčať a nakláňať rôznymi smermi. Mattwei vás presvedčí na celej línii – svojimi praktickými možnosťami použitia a kvalitným dizajnom, ktorý bude výrazný v každom obytnom priestore. 4-stupňové stmievanie + vypnutie: S pomocou 4-stupňovej technológie stmievania a normálnej funkcie vypínania sa svietidlo dá stmievať na 100%, 60% a 20% jeho normálnej intenzity osvetlenia a ako zvyčajne, zapnúť a vypnúť. Vo štvrtom stupni stmievania sa v plnej intenzite zapne len lampa na čítanie. Robí sa to niekoľkonásobným stlačením spínača. Neodolateľný produkt Lucande Matwei stojaca lampa LED, môžete kúpiť tiež tu u nás umiestnený v sekcii stojacie lampy! Získajte ostatné produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu! Ale to nie je všetko, máme toho viac. U nás nájdete ďalšie kvalitné kúsky od značky Lucande. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený tovar Lucande Matwei stojaca lampa LED, kruhová, nikel pochádzajúce od značky Lucande ide získať v aktuálnej ponuke za výhodnú cenu. Teraz za akčnú cenu 210 EUR.